Terug naar hoofdinhoud

Dank ENC Fonds - De Verwendag was zeer geslaagd!

Geschreven op maandag 28 augustus 2023

Een dag na de Verwendag in het Isala theater zijn we nog aan het nagenieten. De Verwendag was weer fantastisch, mede dankzij jullie financiële ondersteuning. Het was weer genieten van al die blije gezichtjes en mooie reacties. De gezinnen waren zo dankbaar dat ze zo'n onvergetelijke dag mochten meemaken. 

We zijn het ENC fonds bijzonder dankbaar voor jullie ondersteuning. Zonder onze vrijwilligers en sponsors is er geen Pallieter. 

Op onze website en facebook pagina staan al een aantal foto's, zie https://pallieterhelpt.nl/nieuwstotaal/453-verwendag-2023-foto-s. Met dank aan onze foto- en filmploeg die ook nog een film gaan maken (de montage duurt altijd even).

Mocht je nog tips hebben om de Verwendag nog mooier te maken, laat het ons dan weten. Begin volgend jaar gaan we starten met de Verwendag 2024 want we zijn zeker van plan ook volgend jaar weer een Verwendag te organiseren. 

Graag tot ziens en nogmaals dank.

Met vriendelijke groet,
namens het bestuur,

Phyllis Lander